Informacja dla naszych klientów

Informujemy, że od 29.06.2020r. do 11.07.2020r. będzie można u nas zamawiać tylko pizzę i sałatki za utrudnienia przepraszamy.

W jaki sposób tworzone są nasze dania

O naszych wyrobach

Większość naszych produktów sprowadzamy ze słonecznej Italii. Mąka, której używamy do ciasta, jest wytwarzana w Neapolu we włoskich młynach z najwyższej jakości ziarna. Jest również pozbawiona dodatków i w pełni naturalna. Ceniona na całym świecie za upodobanie do produkcji artykułów zgodnie z tradycjami i na bazie najwyższej jakości składników. Sos, którego używamy do pizzy, jest wolno gotowany z dodatkiem warzyw, ziół i oliwy. Co według wielu czyni go wyjątkowym, ale z tym trzeba się po prostu przekonać samemu.

Trochę na nasz temat

O nas

Witam wszystkich serdecznie ! Nazywam się Marcin Cichalewski jestem właścicielem Czerwonej Rukoli. W tym akapicie chciałbym Państwa zabrać w kulinarną podróż po słonecznej Italii. Moja przygoda z kuchnią włoską rozpoczęła się 13 lat temu, przez ten czas pracowałem w jednych z najlepszych pizzerii i restauracji w Lublinie. Od zawsze moim marzeniem było otworzenie własnego lokalu. Po bardzo krętej i burzliwej drodze, w końcu się udało. Miejsce padło na Czechów, mały lokal w środku trzy stoliki pomieszczą 10 12 osób. Głównym aspektem naszej działalności jest dostawa, gdyż w Lublinie mało kto bazuje na produktach dobrej jakości w ofercie z dostawą. W przyszłości chcielibyśmy sprzedawać też różnego rodzaju oliwy przeróżne, nietypowe makarony itp.

Kuchnia Włoska Lublin

Kilka słów na temat

"Czerwonej Rukoli"

Witam wszystkich odwiedzających !

Nazywam się Marcin Cichalewski i jestem właścicielem „Czerwonej Rukoli".
Goszcząc Państwa na naszej stronie, pragnę zabrać każdego w kulinarną podróż po słonecznej Italii...

Kontakt

Czerwona Rukola


  • Lublin, ul. Leszetyckiego 4a
  • Pon - Czw 11:00 - 22:00
    Pt - Sob 11:00 - 23:00
    Niedziela 11:00 - 20:00
  • 81 859 29 19
    514 209 229

Zaobserwuj nas